Czyszczenie BIK

Czyszczenie BIK z pełną gwarancją

Czyszczenie BIK z gwarancją

Czyszczenie BIK z gwarancją Czyszczenie BIK to proces pozwalający na usunięcie z historii kredytowej rejestrowanej w Biurze Informacji Kredytowej negatywnych wpisów o źle spłacanych kredytach.

Czyszczenie rejestru BIK to pierwszy i najważniejszy krok do poprawienia zdolności kredytowej i podniesienia wiarygodności w oczach kredytobiorców.

Czyszczenie BIK – oferta z pełną gwarancją bezpieczeństwa

Oferty czyszczenia rejestrów BIK znaleźć można wszędzie. Istnieje jeden element wyróżniający profesjonalne firmy oferujące pomoc w odzyskaniu wiarygodności kredytowej (w tym i czyszczenie BIK) od amatorów i – niestety – całej plejady hochsztaplerów.

Jest to gwarancja skuteczności wykonanego zlecenia. I zwrot pieniędzy w przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia.

Nasza firma, dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników – specjalistów z zakresu prawa bankowego gwarantuje bezpieczeństwo Państwa pieniędzy w całym okresie trwania umowy. Oznacza to, że brak efektów w określonym umową czasie powoduje natychmiastowy zwrot 100% Państwa pieniędzy. Uczciwiej się nie da. Dlatego też z całą świadomością możemy zaproponować Państwu uczciwe czyszczenie BIK bez cienia obawy o swoje pieniądze.

Jak zamówić usługę czyszczenia i optymalizacji rejestru BIK?

Droga jest zawsze taka sama. Pierwszym etapem jest przekazanie przez Państwa swojego raportu BIK w celu oceny wykonania jego analizy. Proces analizy raportu BIK to odczyt widniejących w raporcie problemów oraz propozycja ich rozwiązań wraz z wyceną i oszacowaniem czasu potrzebnego na realizacje zlecenia.

Po akceptacji warunków następuje podpisanie właściwej umowy i pełnomocnictwa do dalszych działań. W ciągu 24 godzin od podpisania dokumentów nasi prawnicy przystępują do sporządzania pism w Państwa sprawach. Pisma wysyłane są do banków, skąd też – bezpośrednio na swój adres – otrzymujecie Państwo potwierdzenie usunięcia wpisów.

Ile kosztuje czyszczenie BIK?

Im gorszy status wpisu, tym więcej pracy należy włożyć w jego usunięcie z rejestru BIK. Dlatego też nasz cennik grupuje wpisy na kategorie. Kategorie wyceniane są w zależności od przewidywanego zaangażowania prawnika w całym procesie usuwania negatywnego wpisu.

Cennik kształtuje się następująco:

Ceny czyszczenia wpisów
Kategoria Cena/wpis
zapytanie kredytowe 67 zł
Opóźnienie 1-30 dni 127 zł
Opóźnienie 31-60 dni 177 zł
Opóźnienie 61-100 dni 287 zł
Opóźnienie 101-200 dni 407 zł
Opóźnienie 201-500 dni 627 zł
Opóźnienie powyżej 500 dni 807 zł
Przekroczony limit karty lub debetu 147 zł
Indywidualne działania przed UODO 1470 zł

W przypadku 5 i więcej wpisów do usunięcia stosujemy ceny oparte o atrakcyjny system rabatowy. Dzięki czemu osoby, które posiadają bogatą historię negatywnych wpisów również mają możliwość skorzystania z naszych usług bez ryzyka konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Dlaczego nasza oferta jest najkorzystniejsza?

Ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych analityków i pracowników działu prawnego oferujemy w tej samej cenie nie tylko czyszczenie BIK, ale również kompleksową pomoc w odzyskaniu zdolności kredytowej.

Samo usunięcie negatywnych wpisów to często zbyt mało, aby cieszyć się wiarygodnością kredytową. Taką wiarygodność trzeba zbudować. Każdy klient zamawiający analizę BIK otrzymuje od nas dodatkowe informacje na temat możliwości optymalizacji swojego rejestru BIK po usunięciu złych wpisów.

I może liczyć na całkowicie bezpłatną opiekę merytoryczną i  konsultacje w tym zakresie nawet za kilka lat. Na przykład w sytuacji, gdy będzie potrzebował rady, w jaki sposób przygotować rejestr BIK do wniosku o kredyt hipoteczny.

Czyszczenie BIK i indywidualne konsultacje specjalistyczne

Oferta dla osób, które chcą profesjonalnie przygotować się do dużych inwestycji kredytowych – indywidualnych i firmowych. Jak również tych, którzy po wyjściu z finansowego dołka chcą możliwie najszybciej naprawić skutki wcześniejszych błędów.

Wszystkich zainteresowanych i przede wszystkim potrzebujących bezpośredniego wsparcia zapraszamy na konsultacje z naszym analitykiem BIK – są one możliwe w naszym biurze przy ulicy Legnickiej 52 (tuż obok Magnolia Park), którego lokalizacja zapewnia prosty i szybki dojazd z każdego zakątka Wrocławia, ale i z obydwu autostrad okalających miasto.

czyszczenie BIK

W ramach konsultacji oferujemy:

  • indywidualną analizę raportu BIK i BIG-ów
  • ocenę aktualnej sytuacji i sposoby szybkiej jej poprawy
  • przygotowanie indywidualnego planu optymalizacji scoringu BIK
  • możliwość pozyskania wiedzy niedostępnej w internecie
  • rabat 50% na wszystkie usługi firmy

Koszt konsultacji trwających 60 minut to 125 zł brutto. Zamówienie konsultacji możliwe jest poprzez dokonanie przedpłaty za pomocą  płatności Payu (kliknięcie w przycisk uruchomi proces). Po zaksięgowaniu wpłaty obsługa biura skontaktuje się telefonicznie lub mailowo i ustali termin konsultacji.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

2 thoughts on “Czyszczenie BIK z pełną gwarancją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *