BIK ogólnie

BIK kontakt

BIK - kontakt telefoniczny i e-mail

Chcesz nawiązać z BIK kontakt osobisty, telefoniczny czy mailowy? Nic trudnego. Podajemy Ci potrzebne dane.

Jaki jest adres pod którym mieści się BIK?

Biuro Informacji Kredytowej SA i jego Centrum Obsługi Klienta mieści się w Warszawie.
Pełny adres:
BIK SA
ulica Postępu 17a
02-676 Warszawa

Siedziba BIK

Wybierając się do BIK osobiście możesz mieć  problem ze zlokalizowaniem go pośród praktycznie identycznych biurowców. Warto zapamiętać, iż siedziba BIK mieści się w biurowcu Adgar Plaza.  Dla ułatwienia pokażemy Ci jak wygląda siedziba BIK-u z perspektywy człowieka szukającego wejścia do BIK:

BIK kontakt
Tutaj mieści się Biuro Obsługi Klienta BIK SA

Telefon do BIK

Telefoniczna obsługa klientów prowadzona jest pod numerem telefonu 22 310 44 44

Dzwonić możesz w godzinach 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku.

Prosimy pamiętać, iż przez telefon nie usuniesz swojego negatywnego wpisu w BIK. Czego nie wie minimum kilkuset klientów, którzy natarczywie domagają się od pracowników obsługi klienta „wyczyszczenia ich BIK-u”,  nie rozumiejąc zasad na jakich działa Biuro Informacji Kredytowej.

Oczywiście bez weryfikacji nie poznamy przez telefon odpowiedzi na pytanie „czy jestem w BIK?”

Niewątpliwie jednak pracownicy infolinii udzielą informacji o tym, w jaki sposób można pobrać raport z BIK i jakie rodzaje raportów można uzyskać posiadając aktywne konto w BIK-u.

Obszernie opowiedzą o sposobach i celu weryfikacji konta BIK, bez której nie sposób pobrać żadnego raportu Biura Informacji Kredytowej

BIK kontakt mailowy

Adres mailowy BIK to:  kontakt@bik.pl

Oczywiście, analogicznie do kontaktu telefonicznego z BIK, nie można oczekiwać wysłania przez pracowników BIK informacji o wpisach w BIK czy przekazaniu drogą mailową nakazu usunięcia wpisów z rejestru.

Natomiast drogą mailową uzyskać można informacje na temat możliwości pobierania raportów czy też etapów weryfikacji konta.

Jak dojechać do Biura Obsługi BIK?

Wiele osób ma potrzebę udania się do do BIK-u osobiście. Wybierając się do BIK korzysta z komunikacji PKP. Czy dojazd do BIK jest prosty czy uciążliwy? Jest prosty.

Z Dworca Centralnego pod BIK dowiezie nas bezpośrednio autobus linii 504. Wysiąść należy na przystanku Postępu. Całkowity czas przejazdu nie powinien przekroczyć 20 minut.

Również dojazd własnym samochodem nie jest uciążliwy i dla jadących od Katowic, Krakowa, Wrocławia czy Poznania nie wymaga wjeżdżania do centralnej strefy miasta.

4.2/5 - (4 votes)

5 thoughts on “BIK kontakt

  1. Nie, nie ściema. BIK naprawdę istnieje. I naprawdę mieści się w Warszawie na ulicy Postępu:)
   Następnym razem szanownej konkurencji – jeśli już musi uciekać się do tak poniżających zagrań jak próby umieszczania negatywnych komentarzy – radzimy czytać tekst, pod którym chce się „wbić szpilkę”.
   Tylko po co uprawiać takie żenujące zagrania? W ten sposób nie przyciągnie się klientów. Wystarczy pracować uczciwie, a ludzie szybko poinformują znajomych, rodzinę i będą kolejni chętni. Naprawdę tak jest lepiej niż bawić się w infantylne „wlepianie” w komentarzach takich tekstów…Pozdrowienia mimo wszystko.

 1. Jestem zweryfikowana negatywnie w bazie danych i bardzo bym prosiła żeby mnie usunąć błagam i proszę chcę być oczyszczona jeszcze raz bardzo proszę zależy mi bardzo na tym usunięciu

 2. Ja też chcę mieć czysty bik , potrzebuje kolejnej chwilowki ale juz nigdzie nie chca mi dac 🙁 …. Provident nawed stracil nadzieje i nie przyjezdza a tel. chyba zablokowali bo tylko piip piip piip… !
  Ratujta ludzie bo jak zyc?
  No jak zyc jak nie na kredyt … 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *