Jak poprawić BIK

Sprawdzenie BIK – analiza raportu

Gdy masz już raport BIK, to niezwykle istotnym krokiem jest jego prawidłowe odczytanie i sprawdzenie. Fachowo nazywa się to analizą raportu BIK.

Dlaczego analiza BIK jest tak ważna?

Pozwala ona odpowiedzieć na kluczowe dla Ciebie pytania:

  • czy posiadasz zdolność kredytową i na jakim poziomie,
  • co ją osłabiło i co osłabia nadal,
  • które wpisy z raportu BIK należy bezwzględnie usunąć,
  • ile trwać będzie naprawa BIK i odbudowa scoringu,
  • po jakim czasie odzyskasz zdolność kredytową

Odpowiedzi na wszystkie te (i wiele innych) pytania zakodowane są w Twoim raporcie z BIK. Prawidłowe odczytanie tych odpowiedzi to klucz do osiągnięcia. Którym jest poprawa zdolności kredytowej.

W jaki sposób można zamówić analizę raportu BIK?

W celu zamówienia analizy prosimy wysłać raport BIK (najlepiej Profil Kredytowy PLUS) na nasz adres e-mail: biuro@czyszczenie-bik.pl.

Opłata za wykonanie analizy wynosi 44 zł. Link do wykonania przelewu zostanie wysłany po sprawdzeniu przesłanego raportu BIK.

Analiza dostępna jest dla wszystkich posiadaczy raportu BIK  w wersji Profil Kredytowy (jeśli nie posiadasz takiego raportu, kliknij tutaj)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Analiza raportu BIK – konsultacje bezpośrednie

Mieszkańcy Wrocławia i okolic skorzystać mogą z unikalnych konsultacji bezpośrednich z naszym analitykiem BIK. W trakcie konsultacji omówiony zostanie dokładnie analizowany raport oraz przedstawione konkluzje wraz z szeregiem cennych porad, które pozwolą bez ryzyka popełnienia błędów podnieść scoring BIK do poziomu pięciu gwiazdek BIK.

Konsultacje odbywają się w naszym biurze przy ulicy Legnickiej 52 we Wrocławiu. Możliwe są po wcześniejszym umówieniu spotkania drogą mailową (biuro@czyszczenie-bik.pl)  lub telefoniczną (+ 48 883 003 330)

Koszt godzinnych konsultacji to 125 zł brutto. Obowiązuje przedpłata. Aby zamówić konsultacje, kliknij

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *