Promocje

Promocja – analiza raportu BIK 90% taniej

Szanowni Państwo, w związku z otwarciem nowego oddziału we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 52, dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję na Indywidualną Analizę Raportu BIK. Promocja trwa przez cały wrzesień.

Promocja – 90% taniej

Normalna cena analizy Raportu BIK to 44 zł. Zamawiając ją bezpośrednio w naszym biurze zapłacisz ….4.44 zł. Tak, cena obniżona jest o 90% – skorzystać w promocji możesz przez cały wrzesień. Śpiesz się zatem i zaproś do akcji promocyjnej znajomych i rodzinę. Takiej okazji nie można bowiem przepuścić

Analiza Raportu BIK – jak skorzystać z promocji

Odwiedź nasze biuro przy Legnickiej 52 (tuż obok Magnolia Park) i zamów usługę w promocji. Jeśli masz raport BIK papierowy – zabierz jego kopię i zostaw w biurze. Jeśli natomiast posiadasz raport w wersji elektronicznej – wyślij go przed wizytą na adres biuro@czyszczenie-bik.pl.

Analizę raportu odbierzesz następnego dnia osobiście w biurze lub – jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze – otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową.

Co jest potrzebne do zamówienia analizy raportu BIK?

Aby zamówić analizę niezbędne jest posiadanie raportu BIK w wersji Profil Kredytowy Plus. Jeśli nie posiadasz raportu i chciałbyś go zamówić – w naszym biurze uzyskasz kompleksową pomoc w zamówieniu raportu BIK.

Jak trafić do biura?

Biuro znajduje się tuż obok Centrum Handlowego Magnolia Park. Gwarantuje to bezproblemowy dojazd komunikacją miejską z każdej części Wrocławia.

Wystarczy wysiąść na przystanku przed Magnolia Park (przystanek Niedźwiedzia) i przejść przez światła, aby znaleźć się w budynku mieszczącym nasze biuro. Numer lokalu to 503 (V piętro), wjazd szybką windą.

Zmotoryzowani natomiast dostają to, co lubią najbardziej – olbrzymi parking tuż przy wejściu do biura. Pozwala on na komfortowe zaparkowanie pojazdu bez tracenia czasu na poszukiwania wolnych miejsc. Miejsce na parkingu obok biura jest bowiem zawsze. Parking oczywiście jest bezpłatny.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Analiza Raportu BIK to niezbędna dla każdego kredytobiorcy okresowa kontrola rejestru BIK. Pozwala ona na wychwycenie i zneutralizowanie błędów własnych lub wynikających z niechlujstwa podmiotów administrujących  danymi – instytucji finansowych.

Analiza Raportu BIK pozwala na sprawdzenie, czy właściciel raportu posiada wiarygodność finansową na właściwym poziomie i czy jego zdolność kredytowa pozwala na korzystanie z ofert banków tworzonych z myślą o najlepszych klientach.

W większości przypadków pozwala na znalezienie przyczyn utraty zdolności kredytowej i sposobów jej przywrócenia. Jest pierwszym krokiem do czyszczenia BIK i odbudowy scoringu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *