Sprawdzanie BIK

Sprawdzanie BIK i BIG Wrocław

Czy wiesz, że całkowicie bezpłatnie możesz sprawdzić swój BIK i BIG w naszym biurze we Wrocławiu?

Tak – sprawdzenie BIK i BIG możliwe jest od ręki i bez żadnych opłat.

Aby móc skorzystać z tej możliwości odwiedź nasze Biuro przy ulicy Legnickiej 52/503 – znajdziesz je tuż obok Magnolia Park.

Jak sprawdzić BIK i BIG w ciągu jednej wizyty?

W takcie wizyty dokonamy sprawdzenia Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej, a tym samy oszacujemy szanse kredytowe.

W przypadku słabej oceny BIK na miejscu pomożemy ustalić przyczyny obniżenia oceny wiarygodności i metody jej poprawy. W naszym Biurze jednocześnie sprawdzisz swój BIK i BIG, zamówisz analizę raportu i skorzystasz z profesjonalnej pomocy doradcy finansowego.

Zapraszamy codziennie w godzinach 10-16, wizytę można potwierdzić telefonicznie pod nr +48 720 772 327

Czekamy na Ciebie w pokoju 503 oznaczonym logo Grupa Mecenatura Polska.

Lokalizacja tuż obok Centrum Magnolia Park pozwala na bezproblemowy i szybki dojazd z każdej części miasta zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem.

U nas nie musisz martwić się o parking – Magnolia Park zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe dla 3500 samochodów. Nie stracisz więc czasu i nerwów na szukanie wolnego miejsca – jest ich zawsze pod dostatkiem.

Wybierając się do naszego Biura w celu sprawdzenia swojej zdolności kredytowej i baz BIK oraz BIG nie zapomnij o dowodzie osobistym. Jest on niezbędny, aby sprawdzić się zarówno w BIK, jak i w BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *