Jak poprawić BIKMam zły BIK - dlaczego tak jest?

Dwie gwiazdki BIK, czyli mam słabą zdolność kredytową

gwiazdki BIK dwie

280 – 367 punktów BIK, czyli dwie gwiazdki w ocenie punktowej dwie gwiazdki BIK

Tak niską ocenę spowodować mogło wiele czynników, w tym oczywiście problemy ze zwrotem pożyczonych pieniędzy. Oprócz tego nadmierne wykorzystanie limitów kredytowych, długotrwałe życie w oparciu o chwilówki czy nagminne poszukiwania kolejnych kredytów przy jednoczesnym niepłaceniu istniejących.

Cóż zatem zrobić, aby mając dwie gwiazdki BIK zacząć budować swoją ocenę wiarygodności jako kredytobiorcy?

Przede wszystkim uporać się z zaległościami, a po tym pomyśleć o zwiększeniu swojej oceny punktowej BIK. Ocenę podnieść może wykazanie zachowań właściwych najlepszym kredytobiorcom. Najwięcej punktów da pokazanie, że zaciągane zobowiązania spłacane są w sposób perfekcyjny. Ale któż pożyczy pieniądze osobie z tak niską oceną BIK?

W sukurs przychodzą  pożyczki pozabankowe z BIK. Uruchomienie i spłacenie takich pożyczek (nie mniej niż 6 rat – to ważne) zaowocuje podniesieniem oceny punktowej do poziomu znacznie wyższego – bliskiego poziomu akceptowalności przez banki.

Pożyczki pozabankowe z BIK

Jeśli chcesz zacząć odbudowę wiarygodności kredytowej, to te pożyczki dają Ci gwarancję odnotowania spłaty w BIK. Jeśli będzie ona perfekcyjna, Twój scoring wzrośnie, a zdolność kredytowa zwiększy się:

Kto pożyczy osobie mającej dwie gwiazdki BIK?

Jest to również najlepszy moment do tego, aby rozpocząć odbudowę zdolności kredytowej z wykorzystaniem produktów bankowych. A konkretnie jednego produktu: limitu debetowego w koncie osobistym.

Dlaczego limit osobisty? Jest to bowiem produkt, który bank oferuje niejako z automatu wszystkim klientom, którzy korzystają z konta regularnie i aktywnie. Wystarczy zatem wykonywać sporo przelewów, aby otrzymać od banku propozycję limitu debetowego. Kwota otrzymanego limitu nie będzie duża, ale właśnie dzięki temu limit zostanie przyznany?

Zastanawiasz się dlaczego bank chciałby zaoferować Ci taki limit w sytuacji, gdy Twój BIK jest zły?

To dość proste. Banki wydają miliony złotych miesięcznie na pozyskiwanie nowych klientów. Jeśli poprzez liczne przelewy i ruchy na swoim koncie zainteresujesz bank swoją osobą, czyli wydasz się bankowi atrakcyjnym (bo aktywnym) klientem, będzie chciał związać Cię ze sobą trwalej.

Nie ma lepszego sposobu na stworzenie więzi z klientem niż danie mu do dyspozycji pieniędzy od banku. Wykorzystaj to, gdyż to jedyny produkt bankowy, który możesz dostać mając dwie gwiazdki BIK.

A produkt ten to powiększanie Twojego scoringu BIK każdego miesiąca używania limitu w koncie. Powiększanie oceny punktowej, czyli wiarygodności w oczach potencjalnych kredytodawców.

Bank dla osób ze słabą oceną w BIK

Dla osób mających dwie gwiazdki BIK w ocenie punktowej szansą na uzyskanie limitu w koncie jest bank Millenium. To w tym banku prowadzona jest polityka nawiązywania bliskich relacji z posiadaczami kont bankowych.

Jednym słowem – Millenium to bank Twojej szansy, jeśli chcesz bezproblemowo wrócić do grona osób ze zdolnością kredytową. Dzieli Cię od niej jeden krok – założenie konta osobistego. Zrób to teraz, aby szybciej otrzymać debet w koncie.

Millenium Bank – stań się posiadaczem konta osobistego, aby otrzymać limit debetowy i kilkadziesiąt punktów BIK. Pamiętaj, im szybciej założysz konto w Millenium, tym szybciej rozpoczniesz wykonywanie obrotów i w rezultacie otrzymasz propozycję limitu w koncie. Szczegóły dotyczące oferowanego Ci przez Millenium Bank limitu poznasz klikając na banner pokazujący Ci ofertę przygotowaną przez bank i termin ważności oferty kredytowej

4.7/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *